"/> شرکت بازرگانی تجاری چرو - مطالب آبان 1399
 
شرکت بازرگانی تجاری چرو
هدف ما در تجارت الکترونیک ( صرفه جوی در هزینه ها و سرمایه گذاری در وقت )با خرید انلاین
درباره وبلاگ


بازرگانی تجاری چرو
وارد کننده تمام محصولات جهانی
با معتبرترین برندهای جهانی
لوازم بزرگ خانگی
لوازم خانگی ریز ( برقی وغیر برقی )

لوازم سرمایشی وگرمایشی
لوازم ارایشی وبهداشتی
لوازم زیبایی
لوازم صنعتی
لوازم کوهنوردی
لوازم مسافرتی
لوازم باغبانی
لوازم کشاورزی
کیف وکفش
چمدان های مسافرتی
ارسال برای تمام نقاط کشور با گارانتی وسرویس دهی در تمام نقاط کشور
به صورت 24 ساعت جوابگویی برای هر گونه سوال
09182122888

مدیر وبلاگ : عبدالواحد خالدی
نظرسنجی
کدام طرح بازرگانی ضروری میباشد

 در جنوب کشور ایتالیا و در شهر آندریا قلعه ای وجود دارد به نام دلمونتی به معنای کوه و استواری  که نام برند دلمونتی از آن گرفته شده است . 
دلیل این الگو برداری کیفیت بسیار بالا و استحکام محصولات  دلمونتی است .عامل دیگر برتری برند دلمونتی این است که تا به حال محصول تقلبی از این شرکت وارد بازار نشده است  و این امر باعث اعتماد مردم به این برند شده است.مهندسین  شرکت به خاطر همین اعتماد ،محصولات خود را۸۱ ماه ضمانت میکنند.برند دلمونتی  تنوع زیادی از محصولات  از جمله چای ساز،ساندویچ ساز،اتو و..... را با قیمت مناسب و کیفیت بالا وارد بازار کرده است .در این مقاله سعی داریم شما را با این برند و تولیداتش بیشتر آشنا سازیم .
وقتی صحبت از آبمیوه گیری میشود ،شاید تصور کنید نهایت کاری که بتوان با آن انجام داد گرفتن آب هویج است . اما شرکت قدرتمند دلمونتی در طراحی این محصول پا را فراتر گذاشته و دستگاه های چند کاره و مدرن را تولید و به بازار ارائه کرده است.در ادامه با مشخصات و کاربردهای آبمیوه گیری دلمونتی آشنا میشوید .
لازم به ذکر است تمامی محصولات در کشور چین و تحت استانداردهای روز ایتالیاطراحی و ساخته می‌شوند.جهت مطالعه ادامه مقاله به سایتwww.companychro.irمراجعه نمایید.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
در جنوب کشور ایتالیا و در شهر آندریا قلعه ای وجود دارد به نام دلمونتی که نام برند دلمونتی از آن گرفته شده است . این کلمه به معنای کوه و استواری است .دلیل این الگو برداری کیفیت بسیار بالا و استحکام محصولات  دلمونتی است .
عامل دیگر برتری برند دلمونتی این است که تا به حال محصول تقلبی از این  شرکت وارد بازار نشده است  و این امر باعث اعتماد مردم به این برند شده است.مهندسین  شرکت به خاطر همین اعتماد ،محصولات خود را۱۸ماه ضمانت میکنند.
 برند دلمونتی  تنوع زیادی از محصولات  از جمله چای ساز،ساندویچ ساز،اتو و..... را با قیمت مناسب و کیفیت بالا وارد بازار کرده است .در این مقاله سعی داریم شما را با این برند و تولیداتش بیشتر آشنا سازیم .

آسیاب مخلوط کن یکی از لوازم کاربردی و ضروری در هر آشپزخانه است .از تهیهشیر موز ،اسموتی ها و انواع آب میوه ها گرفته تا آسیاب کردن سبزیجات خشک ،پودر کردن  میوه های خشک شده و .....همه را با یک آسیاب مخلوط کن قدرتمندمیتوان انجام داد.کمپانی دلمونتی مدلها یی از این ماشین خانگی را تولید و به بازار عرضه کرده است که در ادامه با مشخصات آنها آشنا میشویم .
لازم به ذکر است تمامی محصولات در کشور چین و تحت استانداردهای روز ایتالیاطراحی و ساخته می‌شوند.
برای مطالعه ادامه مقاله به سایتwww.companychro.irمراجعه نمایید.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
در جنوب کشور ایتالیا  و در شهر آندریا قلعه ای وجود دارد  به نام دلمونتی که نام برند دلمونتی از آن گرفته شده است . این کلمه به معنای کوه و استواری است .دلیل این نامگذاری  کیفیت بسیار بالا و استحکام محصولات  دلمونتی است .عامل دیگر  برتری برند دلمونتی این است که تا به حال محصول تقلبی از این  شرکت وارد بازار نشده است  و این امر باعث اعتماد مردم به این برند شده است.مهندسین این شرکت به خاطر همین اعتماد ،محصولات خود را ۸۱ماه ضمانت میکنند.این برند تنوع زیادی از محصولات را با قیمت مناسب و کیفیت بالا وارد بازار کرده است.محصولات این شرکت شامل چای ساز،ساندویچ ساز،اتو ،......می‌باشند.در این مقاله سعی داریم شما را با این برند و محصولاتش بیشتر آشنا سازیم .
در سال ۳۷۹۱  در آمریکا ماشین آشپزی جدیدی به بازار ارائه شد.سازندگان آن،ادعا کردند دستگاهی همه کاره برای آشپزی ساخته اند .پس از مدتی ،کاربران به این مهم پی بردند و همگی بر صحت این ادعا اذعان داشتند.آن ماشین همه کاره یک غذاساز بود  که کمپانی های بزرگ انواعی از آن را ساختند و روانه بازار کردند.
کمپانی دلمونتی نیز  غذاساز های مختلف با کارایی های فراوان را تولید کرده است  .غذاساز های دلمونتی شامل آسیاب،مخلوط کن ،همزن ،تیغه ی خمیر زن ،چند نوع رنده ،آب مرکبات گیر و در برخی مدل ها گوشت کوب برقی  هستند که در ادامه با کاربردها و مشخصات آنها بیشتر آشنا میشویم.برای مطالعه ادامه مطلب  به سایتwww.companychro.irمراجعه نمایید.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
در جنوب کشور ایتالیا  و در شهر آندریا قلعه ای وجود دارد  به نام دلمونتی که نام برند دلمونتی از آن گرفته شده است . این کلمه به معنای کوه و استواری است .دلیل این نامگذاری هم کیفیت بسیار بالا و استحکام محصولات  دلمونتی است .عامل دیگر  برتری برند دلمونتی این است که تا به حال محصول تقلبی از این  شرکت وارد بازار نشده است  و این امر باعث اعتماد مردم به این برند میشود.
مهندسین این شرکت به خاطر همین اعتماد به محصولات خود ،آنها را ضمانت 18ماهه میکنند.این برند تنوع زیادی از محصولات را با قیمت مناسب و کیفیت بالا وارد بازار کرده است.محصولات این شرکت شامل چای ساز،ساندویچ ساز،اتوها ....می‌باشند.در این مقاله سعی داریم شما را با این برند بینظیر بیشتر آشنا سازیم .

یکی از با ارزش ترین اختراعات بشر ،اتو می‌باشد ،مخصوصا برای افرادی که به ظاهر آراسته اهمیت زیادی میدهند و دوست دارند همیشه لباسهای صاف و مرتب به تن داشته باشند.ابتدا اتوهای آهنی و سنگین قدیمی وجود داشت و به مرور با پیشرفت تکنولوژی اتوهای بخار با کارایی و عملکرد بسیار بالایی به بازار وارد شدند .کمپانی قدرتمند دلمونتی انواع اتوها شامل اتوهای دستی ،مخزن دار و اتوهای پرس را طراحی و تولیدکرده است.برایمطالعه ادامه مطلب به سایتwww.companychro.irمراجعه نمایید.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شرکت پرشیا((Persia یکی از چندین شرکت معتبر است که محصولات  متنوعی را تولید و طراحی میکند .این برند نام آشنا تولیداتش را تحت لیسانس کشور فرانسه ،طراحی و پس از اخذ گواهینامه و تایید، آنها را به  بازار ارائه می دهد.
پرشیا محصولات متنوعی از جمله همزن برقی،انواع مایکروفرو ،جارو برقی ،تستر و .....دارد که تمامی تولیدات این برند در بازارایران موجود می‌باشند و با گارانتی معتبر در اختیارمشتریان قرارمیگیرند . یکی از این محصولات قهوه جوش ها هستند .

 قهوه یک نوشیدنی  پر طرفدار است و در تمام کشورها علاقه مندان خودش را دارد .برای درست کردن این نوشیدنی لذت بخش راههای مختلفی وجود دارد .یک راه استفاده از دستگاه های قهوه ساز است . کمپانی پرشیا انواعی از این دستگاه را تولید و به بازار ارائه کرده است.جهت مطالعه ادامه مقاله به سایتwww.companychro.irمراجعه نمایید.
نوع مطلب :
برچسب ها : محصولات پرشیا فرانسه، محصولات خانگی پرشیا فرانسه، محصولات خرده ریز جهیزیه کامل، شرکت بازرگانی تجاری چرو، محصولات جهیزیه پرشیا فرانسه،
لینک های مرتبط : فروشگاه کلی چرو، محصولات خرده ریز پرشیا فرانسه،
شرکت پرشیا((Persia یکی از چندین شرکت معتبر است که محصولات  متنوعی را تولید و طراحی میکند .این برند نام آشنا تولیداتش را تحت لیسانس کشور فرانسه ،طراحی و پس از اخذ گواهینامه و تایید، آنها را به  بازار ارائه می دهد.
پرشیا محصولات متنوعی از جمله همزن برقی،انواع مایکروفرو ،جاروبرقی ،تستر و .....دارد که تمامی تولیدات این برند در بازارایران موجود می‌باشند و با گارانتی معتبر در اختیارمشتریان قرارمیگیرند . یکی از این محصولات چای سازها هستند .

 بدون شک یکی از نوشیدنی های پر طرفدار در ایران و صد البته دیگر کشور ها چای است .کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که علاقه ای به این نوشیدنی نداشته باشد . هستند کسانی که روزانه ده عدد یا بیشتر فنجان چای می‌خورند .قطعا این افراد لازم است برای تهیه چای ،وسیله ای در اختیار داشته باشند که به سرعت آن را آماده کند .قوری و کتری های قدیمی جای خود را به چای سازهای امروزی دادند تا در زمان کوتاه تری این نوشیدنی خوشمزه را درست  کنند.
جهت مطالعه ادامه مقاله به سایتwww.companychro.irمراجعه نمایید.
نوع مطلب :
برچسب ها : محصولات پرشیا فرانسه، محصولات خانگی خرده ریز، محصولابرقی خانه و آشپزخانه، محصولات خانگی پرشیا فرانسه، شرکت بازرگانی تجاری چرو،
لینک های مرتبط : فروشگاه کلی چرو، فروشگاه محصولات خرده ریز،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic